AUTOMOBILIŲ NUOMA REMONTO METU

Daugeliui Jūsų turbūt suprantama, kad geras turbinų remontas kartais gali užsitęsti ilgiau nei vieną dieną. Ypač kai nustatomos turbinų gedimų priežąstys. Todėl šiandien savo klientų patogumui siūlome pakaitinius automobilius už simbolinę kainą. Ir manome, jog toks mūsų žingsnis dar labiau sustiprins ryšius su naujais klientais, bei leis mūsų paslaugų kokybe dalintis su draugų ir pažįstamų ratu.

AutoCar.lt – AUTONUOMA

MŪSŲ PARTNERIS – JŪSŲ DRAUGAS

www.autocar.lt - automobiliu nuoma

Kam yra tekę bandyti išsinuomoti automobilį Kaune Vilniuje ar Klaipėdoje vienai ar keletai parų – dažniausiai susiduriama su tokia situacija, kad tokiam laikotarpiui niekas automobilių neturi. Nors iš tikrųjų visi turi, tačiau nenori nuomoti, arba jeigu ir sutiktų – automobilių nuoma būtų nenormaliai didelė.

PAKAITINIO AUTOMOBILIO NUOMA – 10,- EURŲ

Todėl, jeigu neturite savo antro automobilio, arba jeigu nenorite jo atimti iš žmonos ar draugės – už 10,- parai galėsime išnuomoti AutoCar bendrovės automobilį, su kuriuo nepajausite, kad Jūsų automobilis remontuojamas automobilių remonto dirbtuvėse. AutoCar.lt – automobilių nuoma be užstato tik Jums

AutoCar.lt – automobilių mašinų nuoma Kaune 

AutoCar.lt – automobilių mašinų nuoma Vilniuje

SEAT LEON CUPRA NUOMA

SEAT AUTO NUOMA KAUNE

VOLKSWAGEN GOLF NUOMA