KONSULTACIJA INTERNETU IR TELEFONU NIEKO NEKAINUOJA! NAUDOKITĖS GALIMYBE…

**************

SUGEDO TURBINA?

Tavo automobilio turbinos gedimas + turbinos diagnostika ir mūsų konsultacija

  • Turbinos gedimai gali būti tokie įvairūs, kad labai dažnai su turbinų remontu nieko bendro neturintys meistrai nustato klaidingą jūsų automobilio problemos diagnozę.
  • Žinoma, niekas čia nekaltas. Kiekvienas turi būti tam tikros srities profesionalas. Viską sugebėti atlikti kokybiškai ir nepriekaištingai neįmanoma.

IŠSAMIAI APRAŠYK

SAVO PROBLEMĄ

****************

ARBA

SKAMBINK TELEFONU

Mes niekada neremontuosime važiuoklės, mes niekada neįrenginėsime automobilio signalizacijų ar komforto sistemų. Mes darysime tai, ką manome mokame geriausiai. Remontuosime turbinas (turbokompresorius) ir teiksime konsultacijas.

Taip pat atlikinėsime automobilių diagnostiką prieš perkant – nes perkant dyzelinį automobilį neužtenka patikrinti vien tik tai, kaip funkcionuoja elektronikos sistemos. Mes tikriname prie to paties ir turbinų darbą, bei jų dabartinę – esamą būklę…

SURASK KLAIDĄ ŠIAME GRAFIKE IR PASIIMK NUOLAIDĄ!

Naudota turbina nauja ar restauruota

Kas pigiai remontuoja turbinas Kaune Vilniuje ir Klaipėdoje? Geriausi turbinų meistrai  >>>

O dabar mes laukiame jūsų gedimo. Pasistenkite nuodugniai aprašyti savo automobilio būklę, simptomus, apsilankymus pas automeistrus, jų nustatytas gedimo diagnozes. Taip pat nepamirškite nurodyti, koks jūsų automobilis. Pavadinimas, modelis, metai, variklio darbinis tūris, Kw, Aprašykite viską ir pateikite kuo daugiau informacijos.

Tai leis atsakyti į jūsų užduotą klausimą kuo išsamiau…

Tokia konsultacija ypač naudinga atokesniuose Lietuvos miestuose ar užsienyje gyvenantiems lietuviams. Tagi, mes pasiruošę jūsų  klausimui. O jūs?

RAŠYKITE VISKĄ IŠSAMIAI: