TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDOJE +3

Sugedo turbina Klaipėdoje? Nežinote, kas geriausiai remontuoja turbinas Klaipėdos mieste? Dingo trauka, o diagnostika rodo, kad nepučia turbina? Automobilis apsipylė juodais dūmais? O gal pasipylė balti tiršti dūmai ir dingo tepalas variklyje? Skambink dabar! Ir net jeigu užsidegė Check Engine lemputė. Taip pat padėsime, net jeigu turbinos gedimo priežąstis užsikimšęs suodžių filtras ar katalizatorius.

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

TURBINOS DIAGNOSTIKA + DEFEKTACIJA KLAIPĖDOJE

Daugelis meistrų taupo savo laiką, pamiršdami kliento norus ir lūkesčius. Šioje vietoje rizikuojama savo reputacija. Kalba eina apie turbinos diagnostiką ir jos sudedamųjų dalių defektaciją. Įsidėmėkite – turbina, tai jūsų variklio ir IDS sistemos veidrodis. Išardžius Jūsų turbokpmpresorių galima beveik visada įvardinti jo gedimo priežąstis. Visi žinome – jų nepašalinus, greitu laiku bus reikalingas pakartotinis turbinos restauravimas.

Neskubinkite savo meistro

Brangieji vairuotojai – neskubinkite savo meistrų, jeigu sugedo turbina. O mūsų mielieji meistrai – ir patys pasistenkite neskubėti. Tai reiškia pasistenkite nesinaudoti tokia praktika, kaip „Ar turite restauruotą turbiną pakeitimui

Turbinų servisas Klaipėdoje – nuo patarimo iki sprendimo

Atvežkite turbiną ir sulaukite atsakymo. Žinodami priežąstis – tiek Jūs, tiek mes – galėsime suteikti klientams tai, ko jie nori labiausiai – tai tikrą garantiją. O ne popieriaus lapą – kada ta garantija galioja., o kada ne

SUGEDO TURBINA? KITOKS TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDOS MIESTE

turbinu reatauravimas taisymas kaune

Tel:+37060147242

Turbinų restauravimas + remontas + pardavimas Klaipėdoje. Vairuotojai remontuodami turbokompresorius daro 5 klaidas? Žiūrėkite apačioje >>Turbina švilpia? Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras? Visi turbinų variklio ir išmetimo sistemos darbai po vienu stogu Klaipėdoje – Turbinuservisas.lt – specializuotas turbinų autoservisa Klaipėdos mieste.

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

TURBINOS KAINA KLAIPĖDOJE -SUDERINTA NUO A IKI Z

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo maksimalios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Klaipėdos klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų turbinos kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad žmonės žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Kai svarbiausia, surasti patį pigiausią turbinos restauravimo pasiūlymą, greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, turbiną reikės remontuoti po 3000-5000 km.

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

5 DIDŽIAUSI TURBINŲ REMONTO MITAI

Dabar jas visas perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje www.turbinuservisas.lt + Klaipėdoje Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas turbokompresoriaus remontas Klaipėdoje. Taigi, pradedam:

kodel dingo trauka

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Turbinų servisas Klaipėdoje – nuo klausimo iki sprendimo

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

Turbinos diagnostika Klaipėdoje + visos variklio sistemos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

turbinos remonto  kaina

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Turbinų Servisas Klaipėdoje – dirbame daugiau – stengiamės labiau

MITAS NR.1

TURBINOS GEDIMAS – NEIŠVENGIAMAS PROCESAS?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad turbinos genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad turbinai atėjo „galas” nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama. Nieko panašaus… Rida – ne rodiklis.

Turbinos konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbanti turbina, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra dyzelinio automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama mašinos priežiūra.

MITAS NR.2

PIGIAU GALI BŪTI GERAI?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti turbinas. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

  • Kiek pas jus kainuoja turbinos restauravimas Klaipėdoje?
  • Kiek pas jus kainuoja nuimti ir uždėti turbiną?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

  • „Ar galėsite suremontuoti turbiną taip, kad ji daugiau nesubyrėtų?”
  • „Dedate kinietiškas dalis ar originalias?”
  • „Ar šalinate turbinos gedimo priežąstis?”

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su turbinos defektu ir atliekamas tik turbinos restauravimas bei nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10.Toks turbinos remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau… ramiai ir saugiai važiuoti.

MITAS NR.3

PAS VISUS TURBINOS REMONTO KOKYBĖ VIENODA?

Netgi robotai, kurie kažką gamina gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie turbinų remonto kokybę – viskas tampa daug sudėtingiau.

Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta turbinų sugadinimo priežąsčių duomenų bazė.

Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos.

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti remontuoti turbiną – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

MITAS NR.4

TURBINA NEGALI SUGESTI – JEIGU SUDĖTOS ORIGINIALIOS DALYS?

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. „Gerai suremontuota turbina nesuges tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jos išėjimą iš rikiuotės…”

Priešingu atveju, netgi nupirkus naują originalią turbiną, kuri kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei restauruota, ir nesuradus senosios turbinos gedimo priežąsties – su nauja nutiks tas pats, kas ir senąjai.

MITAS NR.5

GERAS TURBINŲ MEISTRAS – LYGU PIGUS MEISTRAS?

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti turbiną su naujais originaliais „viduriais” už 120,- eurų, ir jums beliks tik ją pačiam nuvažiavus garaže pasikeisti –

tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes…

tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

REZIUME:

Todėl, jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius,tuomet mūsų turbinų remonto centras Klaipėdoje – vieta, kurioje nežaidžiama, o dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių turbinų remonto praktika.

KOMANDOS BRANDUOLYS

viktoras turbinu remontas vilniuje
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

TURBINOS REMONTAS KLAIPĖDOJE PER 1 DIENĄ

Turime galimybę turbiną suremontuoti Klaipėdos mieste tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir turbokompresorius į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Kas liečia turbinos remontą Klaipėdoje su montavimo darbais, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Klaipėdoje – variklistais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant turbinos restauravimas Klaipėdoje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

KONSULTACIJOS KLAIPĖDOJE

Daugeliui Jūsų dingus traukai, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako-neparodo.

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir atvežti į mūsų turbinų servisą Klaipėdoje arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas.

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiuo klausimu

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

TURBINOS EKSPERTIZĖ KLAIPĖDOJ

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku turbinų restauravimu Klaipėdos mieste ir aplink jį. O kartais net ne restauravimu, o turbinos išvaizdos atnaujinimu.

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad turbina ne remontuojama, o paprasčiausiai nusmėliuojama, kad įgautų remontuotos turbinos vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną restauravimą

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje turbina „sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite turbiną mums į turbinų servisą Klaipėdoje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

TURBINUSERVISAS.LT PARTNERIAI KLAIPĖDA

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Klaipėdoje + automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių turbinų priežąsčių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad turbinų restauravimas Klaipėdoje bei jų montavimo darbai.

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA

GREITA REGISTRACIJA

turbinu remontas servisas
Turbinų restauravimas remontas taisymas Klaipėda

Šilutės pl. 35C (Persikėlėme)

Tel:+37060147242

TURBINŲ REMONTAS KLAIPĖDA
Turbinų servisas Klaipėda ištisą parą + be išeiginių konsultacijos