TURBINOS GEDIMAS PO 3 DIENŲ?

***************

Geriausias turbinų servisas Kaune ir Vilniuje

Netikite, kad naujai suremontuota turbina gali sugesti po 3 dienų? Na, laikas tuo patikėti, nes… Suremontuoti vien tik turbo kompresorių 9 atvejais iš 10… neužtenka. Žinoma dabar jums jau galvoje “dėliojasi” klausimas: 

“KODĖL” ?

geriausias turbinos remontas

Todėl, kad turbokompresorių remontas ir gedimai <<< (apie kuriuos galite sužinoti paspaudę šią nuorodą) susiję su tam tikromis priežąstimis, kurias labai dažnai nesistengiama identifikuoti ir patingima jas išsiaiškinti. Žinoma, dar viena priežąstis – tai kompetencijos stoka arba dar… bandymas eilinį kartą padaryti viską “kuo pigiau”… Dažniausiai to prašant automobilio savininkui

“4 Priežąstys, dėl kurių remontuosite turbokompresorių po 3 dienų”

Taigi, pradėkime. Dėl ko sugenda turbokompresoriai po 3 dienų? Kokie dažniausiai pastebimi gedimai praėjus keletai dienų? Skaitykite ir  įsidėmėkite visiems laikams, o išgirdę, kad tai nutiko jūsų draugui, pamirškite, kad esate “tikri lietuviai” ir pasidalinkite draugiškai mūsų tinklapyje perskaityta informacija:

*******************

  • Turbinos tepimo sistema

Įsivaizduokite… Jūs nuimate turbą, naujai jį suremontuojate ir pastatote atgal į savo vietą. Žinoma, galvojate, kad viskas baigėsi ir ilgam… Deja… Jeigu remonto taktika tokia, kaip ką tik parašėme, galite labai greitai ir skaudžiai nusivilti, nes …

Turbina gali subyrėti  nuvažiavus 100-300 km. Kodėl taip greitai? Jos tepimo sistema – pati jautriausia nepriekaištingo turbinos veikimo sąlyga. Neįvertinus jos būklės – šis servisas visiškai beprasmis, kvailas ir neprotingas, trumparegiškas darbas.

Jeigu turbinos velenėlis savo paviršiumi pradeda liestis su ta vieta, kurioje jis turi suktis tūkstančius sūkių per sekundę be tepalo – jos laukia “greita mirtis” Taigi, nuo to kaip tepasi turbokompresoriaus dalys priklausys, kiek ilgai jis tarnaus.

Žinoma, tai tik viena iš sąlygų – tačiau pati pagrindinė ir gyvybiškai svarbiausia.

  • Turbokompresoriaus tepimo sistemos diagnostika

  1. Paprašykite, kad meistrai nuodugniai ištirtų tepimo sistemą pagal gamintojo reikalavimus
  2. Peržiūrėkite visus tepalo padavimo kanalus, galbūt kažkur jie yra kažkuo užsinešę
  3. Atlikite tepimo sistemos švarumo tyrimą. Gali būti kad variklis pilnas smulkių dalelių ar metalo drožlių, kurios “suės” TK apvažiavus kelis ratus apie savo gyvenamąjį rajoną…

Tepimo sistemos remontas 

  1. Pamatėte, kad tepimo sistema nebeatitinka reikalaujamų normų – nieko nelaukite ir remontą pradėkite nuo šios vietos, o ne nuo naujos turbinos pirkimo.
  2. Blogas tepalo pralaidumas – ieškokite kur atsiradęs kanalo susiaurėjimas
  3. Pamatėte tepale neaiškių “priedų” – plaukite sistemą keletą kartų, arba varykite automobilį tiesiu taikymu į turgų

Kaip pasidaryti viską pačiam?

Turbokompresorių remontuokite patys jeigu…  Jeigu apie jo veikimą žinote pakankamai daug, jeigu variklio darbo specifika jums ne naujiena, arba bent jau esate perskaitę nemažai literatūros.

Kartais vyrams patinka pasiskaitinėti apie variklio darbą, jo galią ir t.t.  Tačiau, jeigu to daryti patys nesiruošiate, jums privalu apie savo turbiną dar truputį sužinoti… sužinoti , kodėl turbokompresoriai sugenda po 3 savaičių >>> 

www.turbinuservisas.lt – geriausias turbokompresorių serviso centras Kaune ir Vilniuje Klaipėdoje