PILNAS TURBINŲ SERVISAS KAUNAS

Norite žinoti, kur atliekamas turbinos remontas Kaune geriausiai? Reikalingas turbinų servisas Kauno mieste? Reikia turbinos diagnostikos? Norite, kad turbinos restauravimas būtų atliktas su originaliomis dalimis? Reikalingas turbinos taisymas su realia garantija? Skambink dabar - tikras profesionalus turbinų servisas Kaune

TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

TURBINOS DIAGNOSTIKA + DEFEKTACIJA

Daugelis meistrų taupo savo laiką, pamiršdami kliento norus ir lūkesčius. Šioje vietoje rizikuojama savo reputacija. Kalba eina apie turbinos diagnostiką ir jos sudedamųjų dalių defektaciją. Įsidėmėkite – turbina, tai jūsų variklio ir IDS sistemos veidrodis. Išardžius Jūsų turbokpmpresorių galima beveik visada įvardinti jo gedimo priežąstis. Visi žinome – jų nepašalinus, greitu laiku bus reikalingas pakartotinis turbinos restauravimas.

Neskubinkite savo meistro

Brangieji vairuotojai – neskubinkite savo meistrų, jeigu sugedo turbina. O mūsų mielieji meistrai – ir patys pasistenkite neskubėti. Tai reiškia pasistenkite nesinaudoti tokia praktika, kaip „Ar turite restauruotą turbiną pakeitimui” Atvežkite turbiną ir sulaukite atsakymo. Žinodami priežąstis – tiek Jūs, tiek mes – galėsime suteikti klientams tai, ko jie nori labiausiai – tai tikros garantijos. O ne popieriaus lapo – kada ta garantija galioja.

SUGEDO TURBINA? KITOKS TURBINŲ REMONTAS KAUNO MIESTE

turbinu reatauravimas taisymas kaune

Tel:+37060147242

Turbinų restauravimas + remontas + pardavimas Kaune. Vairuotojai remontuodami turbokompresorius daro 5 klaidas? Žiūrėkite apačioje >>Turbina švilpia? Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras?Visi turbinų variklio ir išmetimo sistemos darbai po vienu stogu – Turbinuservisas.lt – specializuotame autoservise.

TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

TURBINOS KAINA SUDERINTA

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo maksimalios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų klientai visada žino kainų ribas – „Nuo Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad žmonės žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Kai svarbiausia, surasti patį pigiausią pasiūlymą, greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu, turbiną reikės remontuoti po 3000-5000 km.

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

5 DIDŽIAUSI TURBINŲ REMONTO MITAI

Dabar jas visas perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje www.turbinuservisas.lt + Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas turbokompresoriaus remontas Kaune. Taigi, pradedam:

kodel dingo trauka

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis

TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

Turbinos diagnostika + visos variklio sistemos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

turbinos remonto  kaina

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų

MITAS NR.1

TURBINOS GEDIMAS – NEIŠVENGIAMAS PROCESAS?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad turbinos genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad turbinai atėjo „galas” nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama. Nieko panašaus… Rida – ne rodiklis.

Turbinos konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbanti turbina, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra dyzelinio automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama mašinos priežiūra

MITAS NR.2

PIGIAU GALI BŪTI GERAI?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti turbinas. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

  • Kiek pas jus kainuoja turbinos restauravimas?
  • Kiek pas jus kainuoja nuimti ir uždėti turbiną?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

  • „Ar galėsite suremontuoti turbiną taip, kad ji daugiau nesubyrėtų?”
  • „Dedate kinietiškas dalis ar originalias?”
  • „Ar šalinate turbinos gedimo priežąstis?”

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su turbinos defektu ir atliekamas tik turbinos restauravimas bei nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10.Toks remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau…

MITAS NR.3

PAS VISUS KOKYBĖ VIENODA?

Netgi robotai, kurie kažką gamina gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie turbinų remonto kokybę – viskas tampa daug sudėtingiau.

Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta turbinų sugadinimo priežąsčių duomenų bazė.

Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos.

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti remontuoti turbiną – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

MITAS NR.4

TURBINA NEGALI SUGESTI – JEIGU SUDĖTOS ORIGINIALIOS DALYS?

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. „Gerai suremontuota turbina nesuges tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jos išėjimą iš rikiuotės…”

Priešingu atveju, netgi nupirkus naują originalią turbiną, kuri kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei restauruota, ir nesuradus senosios turbinos gedimo priežąsties – su nauja nutiks tas pats, kas ir senąjai.

MITAS NR.5

GERAS MEISTRAS LYGU PIGUS MEISTRAS?

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti turbiną su naujais originaliais „viduriais” už 120,- eurų, ir jums beliks tik ją pačiam nuvažiavus garaže pasikeisti –

tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes…

tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

REZIUME:

Todėl, jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius,tuomet mūsų turbinų remonto centras Kaune – vieta, kurioje nežaidžiama, o dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių turbinų remonto praktika.

KOMANDOS BRANDUOLYS

viktoras turbinu remontas vilniuje
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

TURBINOS REMONTAS KAUNE PER 1 DIENĄ

Turime galimybę turbiną suremontuoti tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir turbokompresorius į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Kas liečia turbinos remontą su montavimo darbais, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau su savo geriausiais draugais kolegomis – variklistais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant turbinos restauravimas Kaune gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

KONSULTACIJOS KAUNE

Daugeliui Jūsų dingus traukai, galvojate ką daryti : „Nuiminėti turbiną ar ne”. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako-neparodo.

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Nuimti turbiną ir atvežti į mūsų turbinų servisą Kaune arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Įsidėmėkite, visos paieškos dažniausiai kainuoja beveik lygiai tiek pat, kiek ir turbinos nuėmimas pastatymas.

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiuo klausimu

TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

TURBINOS EKSPERTIZĖ KAUNE

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku turbinų restauravimu. O kartais net ne restauravimu, o turbinos išvaizdos atnaijinimu.

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad turbina ne remontuojama, o paprasčiausiai nusmėliuojama, kad įgautų remontuotos turbinos vaizdą. Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną restauravimą

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje turbina „sukasi” , tačiau labai jau trumpai.

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite turbiną mums į turbinų servisą Kaune ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

TURBINUSERVISAS.LT PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Kaune – automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių gedimų vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau nei turbinų restauravimas ir jų montavimo darbai

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS

GREITA REGISTRACIJA

turbinu remontas servisas
Turbinų restauravimas remontas taisymas

Tel:+37060147242

TURBINŲ RESTAURAVIMAS KAUNAS
Turbinų servisas Kaune ištisą parą be išeiginių