SUGEDO TURBINA? KITOKS TURBINŲ REMONTAS KAUNO MIESTE

Turbina švilpia? Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras? Visi turbinų variklio ir išmetimo sistemos darbai po vienu stogu – Turbinųservisas.lt – specializuotame autoservise.

sugedo turbina kaune

Kas remontuoja turbinas Kaune geriausiai? Paskambinkite – pakonsultuosim mielai. Neeilinis servisas Kauno mieste

5 DIDŽIAUSIOS TURBINŲ REMONTO KLAIDOS

Dabar jas visas perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje www.turbinuservisas.lt + Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas turbokompresoriaus remontas Kaune. Taigi, pradedam:

*****************

NETURITE LAIKO? REGISTRUOKITĖS IŠ KARTO

*****************

1. MITAS

  • TURBINOS GEDIMAS – NEIŠVENGIAMAS PROCESAS?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad turbinos genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad turbinai atėjo “galas” nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama. Nieko panašaus…

Turbinos konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbanti turbina, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra dyzelinio automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama mašinos priežiūra

**************

UŽDUOK KLAUSIMĄ INTERNETU – APAČIOJE:

TURBINOS PATIKRA KAUNE

TURBINOS DIAGNOSTIKA IR PATIKRA KAUNO MIESTE

**************

2. TIESA

  • SUGEDO TURBINA – IEŠKOM KUR PIGIAU?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti turbinas. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

  • Kiek pas jus kainuoja turbinos restauravimas?
  • Kiek pas jus kainuoja nuimti ir uždėti turbiną?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

“Ar galėsite suremontuoti turbiną taip, kad ji daugiau nesubyrėtų?”

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su turbinos defektu ir atliekamas tik turbinos restauravimas bei nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10.

Toks remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau…

3. MITŲ MITAS

PAS VISUS KOKYBĖ VIENODA?

Netgi robotai, kurie kažką gamina gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie turbinų remonto kokybę – viskas tampa daug sudėtingiau. Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta turbinų sugadinimo priežąsčių duomenų bazė. Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti remontuoti turbiną – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

4. MITAS

TURBINA NEGALI SUGESTI – JEIGU SUDĖTOS ORIGINIALIOS DALYS?

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. “Gerai suremontuota turbina nesuges tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jos išėjimą iš rikiuotės…” Priešingu atveju, netgi nupirkus naują originalią turbiną, kuri kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei restauruota, ir nesuradus senosios turbinos gedimo priežąsties – su nauja nutiks tas pats, kas ir senąjai.

5. TIESA

IEŠKOKITE  GERIAUSIŲ MEISTRŲ, O NE KAS SIŪLO PIGIAU…

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti turbiną su naujais originaliais “viduriais” už 200,- eurų, ir jums beliks tik ją pačiam nuvažiavus garaže pasikeisti – tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes… tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

**************

REZIUME:

Todėl, jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius, tuomet mūsų turbinų remonto centras – vieta, kurioje nežaidžiama, o dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių remonto praktika.